Reklama fotografické služby

www.fotocam.sk | www.foto-bb.sk Svadobný fotograf Banská Bystrica portrétová fotografia fotografické služby fotograf stužková reklamná fotografia virtuálna prehliadka virtuálna prezentácia virtuálne foto Banská Bystrica

Vytlačiť

Skúška plávajúcej súpravy Sundridge SeaFox

Plávajúca súprava SeaFox. Pri rybolove na jazere alebo na mori každý rybár ocení teplé oblečenie. Klasické teplé oblečenie však môže byť životu nebezpečné pri náhodnom páde do vody, ktorý sa nedá nikdy pokĺznutie alebo neopatrnosť pri súboji s veľkým úlovkom.

 

Potom bežné oblečenie nasiakne rýchlo studenú vodu a prekvapeného stroskotanca môže rýchlo stiahnuť pod hladinu. Správne vybavenie na vodu sa určite neoplatí podceňovať. Plávajúci oblek Vás udrží v teple a suchu na lodi aj za nepriaznivého daždivého a chladného počasia a v prípade nehody udrží stroskotanca na hladine. Tento oblek je špeciálne skonštruovaný tak, aby osobu vo vode vždy natočila do bezpečnej polohy tvárou hore aj v prípade, že je stroskotanec v bezvedomí. Poskytuje dostatočnú a overenú tepelnú ochranu tak, aby osoba vydržala v chladnej vode po potrebnú dobu, než sa ju podarí vyloviť. Materiál udržuje telo v teple a predlžuje čas, kým dôjde k podchladeniu organizmu vo vode. Pri bežnom využití vo funkcii vrchného odevu však kombinéza aj dvojdielny oblek poskytujú komfortné pohodlie tepla a sucha. Správna funkcia obleku aj kombinézy je pri zapnutí všetkých pásikov, ktoré roznášajú hmotnosť tela na celý povrch. Vo výbave je široká tvarovateľná kapucňa a píšťalka na privolanie pomoci. Samozrejmosťou je premyslený systém vreciek. Veľkosti XS, S, M, L, XL, XXL, KS, G. Obvod pásu 70 až 140cm, hmotnosť užívateľa 60 až 120kg.

 

Tento plávajúci oblek sme si odskúšali v bazéne hotela Šachtička, pri teplote 28 C. Môžem povedať, že aj napriek mojej váhe skutočne pláva a nebola to zbytočná investícia na morský rybolov do Nórska.

 

Fotogaléria | Video